PEDAGÓGUSOK
Sorsz. Név Munkakör Iskolai végzettség, szakképzettség
1 Adorján Andrásné földmérési tantárgyak okl. földmérő üzemmérnök
2 Andrészky Péter informatika okl. informatikatanár
3 Antal Zsuzsanna Mária iskolapszichológus pszichológus, egészségpszichológus
4 Bakos Pálné laboráns pedagógia szakos nevelő
5 Bakó Judit építőipari tantárgyak magasépítő szakos műszaki tanár
6 Balogh László építőipari gyakorlati oktató útépítési -és fenntartási technikus
7 Barnáné Szilágyi Judit angol nyelv angol nyelv és irodalom szakos tanár
8 Benkő László épületgépészeti tantárgyak; informatika műszer- és irányítástechnika szak; gépipari gazdasági mérnök
9 Bialkóné Gladics Beáta tagintézményvezető-helyettes; angol nyelv közoktatási vezető; okleveles angoltanár; magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és középiskolai tanár; fejlesztőpedagógus
10 Budayné Juhász Nikoletta környezetvédelem; vízügyi tantárgyak okl. kohómérnök; Lean szakmérnök
11 Csikai Judit angol nyelv angol nyelv és irodalom szakos tanár
12 Dr. Paripásné Ványay Katalin matematika; fizika matematika-fizika szakos középiskolai tanár
13 Dr. Kondrákné Hódi Laura magyar; fejlesztőpedagógus magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és középiskolai tanár
14 Fehér Márton épületgépészeti tantárgyak műszaki szakoktató
15 Fonalka Viktor testnevelés; földrajz földrajz szakos tanár; testnevelő tanár
16 Galátné Dankó Katalin matematika; fizika matematika-fizika szakos középiskolai tanár
17 Gecse Pálma magyar; történelem magyar nyelv és irodalom; történelem szakos tanár
18 Gyurkó Tibor építőipari tantárgyak útépítési szakos műszaki tanár
19 Juhászné Fidrus Beáta környezetvédelem; vízügyi tantárgyak okl. mérnöktanár (anyagmérnök); környezetmérnök
20 Kazai Adrienn építőipari tantárgyak építészmérnök
21 Káplár Olivia matematika; fizika matematika-fizika szakos középiskolai tanár
22 Kocsis István tagintézmény-vezető gépész mérnök-tanár; közoktatási vezető
23 Kovács Gabriella gyakorlatioktatás-vezető okl. mérnöktanár (anyagmérnök); kohómérnök
24 Kovács Tibor vízügyi tantárgyak vízellátási és csatornázási szakos műszaki tanár
25 Milánkovichné Czakó Eleonóra földmérési tantárgyak okl. földrendező üzemmérnök, geoinformatikai szakmérnök
26 Nádassyné Abrankó Erzsébet vízügyi tantárgyak okl. mérnöktanár (építőmérnök);vízellátási és csatornázási üzemmérnök
27 Nagy András építőipari tantárgyak okl. építőmérnök
28 Paszternák Viktor testnevelés; tánc és dráma középiskolai testnevelő tanár;tánc és drámapedagógus
29 Pazicsák András építész műszaki szakoktató műszaki szakoktató
30 Pekár Sándor történelem; testnevelés történelem szakos bölcsész és középiskolai tanár; okl. testnevelő tanár
31 Pólik Mária német nyelv német szakos középiskolai tanár
32 Simon Zita építőipari tantárgyak okleveles építészmérnök, okleveles mérnöktanár (anyagmérnök)
33 Szabó László épületgépész műszaki szakoktató műszaki szakoktató
34 Szalkó Tibor angol nyelv okleveles angoltanár; francia nyelvtanár
35 Sziklai Ferenc épületgépészeti tantárgyak okleveles gépész mérnök tanár
36 Szikói Péter földmérési tantárgyak földmérő szakos mérnök-tanár
37 Szőke László könyvtáros tanár művelődészszervező;mozgókép és médiakultúra pedagógus;                             okl. ember és társadalom tanár
38 Takács-Molnár Monika angol nyelv;  francia nyelv angol nyelv és irodalom szakos tanár; francia nyelvtanár
39 Tengeri Demkó Lászlóné építőipari tantárgyak okleveles építő mérnök-tanár
40 Tompa Mihály épületgépészeti tantárgyak gépészmérnök (Abszolutórium)
41 Tompáné Munkácsi Ildikó épületgépészeti tárgyak gépészmérnök (Abszolutórium)
42 Tóth Gábor épületgépész műszaki szakoktató műszaki szakoktató
43 Törökné Kántor Anikó német nyelv; francia nyelv francia nyelv és irodalom és német nyelv és irodalom szakos tanár; Okleveles német nyelv és irodalo szakos középiskolai tanár; Szakvizsgázott pedagógus, közoktatás vezető; Iskolai mentor
44 Visnyovszky Judit angol nyelv okl.angol nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár
45 Zielem Rita építőipari tantárgyak építészmérnök
       
46 Orosz István épületgépészeti tárgyak  
       
Kós Károly Szakgimnáziumba áttanító tanárok
       
47 Cservenák Jenő László Ferenczi  
48 Halász János Fazola  
49 Kovács Mónika Fazola  
50 Lange Péter Tamás Fazola  
51 Molnár János Mezőkövesd  
52 Nébli Géza Fazola  
53 Paszternák László Fazola