Jun. 2-án pénteken DÖK napot tartottunk iskolánkban. Jó hangulatban volt tanár – diák foci, sakk verseny, ping pong verseny,  csocsó bajnokság,  honvédségi  fegyverbemutató.  A kalóriákat zsíros kenyér és fagyi pótolta.

DVTK STADION ÉPÍTÉS KÖZBEN

A 14.A osztály és a 13.A/v osztály 2017. április 20-áőn meglátogatta az épülő DVTK stadiont. A diákokat Nagy András tanár úr és Simon Zita tanárnő kísérték el.

Most helyezték el az utolsó pilonokat, melyek a lelátókat tartják majd. A kivitelezés egy része előre gyártott elemekből történik (pilonok, lelátó elemek), másik része (falak, lépcsők) helyszínen készül.

A kivitelezés előre láthatólag 2018. februárjában ér a végéhez, addig még több alkalommal szeretnénk az építkezést megtekinteni.