Az idén iskolánkban 2 projektet terveztünk a témahét alkalmából.

Híres ember plakát

A 2018 évi digitális témahét során válaszunk ki egy személyt szakmánk történetéből, és vizsgáljuk meg különböző szempontok alapján munkásságát. Ha nincs ötleted, nem ismersz ilyen embert, akkor nyugodtan válasz más híres embert.

Kedvenc számom

Meséljük el a nótát képekben, szövegben. Ha külföldi, akkor fordítsuk magyarra, ha magyar, akkor fordítsuk el egy idegen nyelvre.

Elkészült alkotások

Iskolánk csatlakozott a 2017-es tanévben is a digitális témahét programjába.

A témahét programja a tanéven keresztül átívelő ,,Álmaim otthona'' cím köré szerveződött. Több érdeklődő osztály csatlakozott a témahéthez 9A, 9B, 10C, 11A, 12D. A diákok teamekben dolgoztak. Feladatuk volt a témában mém készítés, gondolat térkép készítés, alaprajz készítés és idegen nyelven történő fogalmazás. A feladatokat minden esetben számítógépen és interneten kellett megoldani és elküldeni.

Elmondható volt, hogy sikeresen zárult a hét. A diákok érdeklődőek, lelkesek voltak. Megismerték az informatika és az internet egy másik oldalát.

Az alábbiakban a jól sikerült alkotásokból szemezgetünk.

12 D digitális témahét

Paluch Richárd digitális témahét bemutató