Tájékoztató

Rendkívüli felvételi eljárásról

A Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakgimnáziuma (3527 Miskolc, Latabár E. 1.)  Rendkívüli felvételi eljárást ír ki a jelenleg 8. évfolyamos Általános Iskolai tanulók számára. A 2017/2018 –as tanév 9. évfolyamára az alábbi ágazatokban.

401 Építőipar ágazati oktatás : szakgimnázium 4 évfolyamos (Építészet, német vagy angol vagy francia idegen nyelv) A szakképzési évfolyam (+1 éves képzés után) tervezett kimenet a következő szakképesítés megszerzése: Magasépítő technikus.

403 Épületgépészet ágazati oktatás: szakgimnázium 4 évfolyamos (Épületgépészet, német vagy angol vagy francia idegen nyelv). A szakképzési évfolyam (+1 éves képzés után) tervezett kimenet a következő szakképesítés megszerzése: Épületgépész technikus.

A legfontosabb tudnivalók az eljárással kapcsolatban:

• A tanulóknak egyénileg kell intézniük a jelentkezést, mert ilyenkor az már nem központilag történik.
  • A jelentkezéshez csatolni kell a 7. osztályos év végi és a 8. osztályos félévi eredményeket.
  • A felvételi mindkét tanulmányi területen egészségügyi alkalmassághoz kötött.
  • Jelentkezni az iskola igazgatójához történő kérelem benyújtásával lehet
    2017. 05.08. – 05. 19-ig.
  • A felvételi kérelemről az iskolaigazgató dönt.
  • Érdeklődni lehet az iskolában személyesen, vagy telefonon a (46/ 412-337, 46/508-939, 46/508-430).
  • Kérem, mielőbb jelezze felvételi szándékát, mert csak korlátozott férőhellyel rendelkezünk.

Tanulói jelentkezési lap