Ebben a tanévben harmadik alkalommal szervezett véradást iskolánkban a Vérellátó szolgálat. Iskolánk diákjai és dolgozói megértve a véradás szükségességét ismét nagyon sokan, közel félszázan járultak hozzá betegek műtétjéhez, gyógyulásához. Rendkívül felemelő érzés az, amikor sms üzenetet kapunk a vérellátótól, hogy az általunk adott vért valaki gyógyulása érdekében ezekben a percekben használják fel.

A véradás népszerűsítésére első alkalommal ajánlott fel egy tortát a Vérellátó Állomás, a legnagyobb létszámban vért adó osztálynak. A tortát a 12 D. o. tanulói vehették át, gratulálunk nekik.

Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek, hogy megértve a véradás fontosságát, szervezőmunkával, vagy véradással járult hozzá a Vérellátó állomás eredményes munkájához.

Kocsis István